Ми вивчаємо!

25.01.21
 Тема тижня: "Наш одяг"
Художня література: Вивчення на пам'ять вірша
В.Гринько "Вишиваю вишиваночку"

Декоративне малювання: "Є у мене фартушок"
Мета: Вчити дітей малювати вертикальний мазок(верхній та нижній,повертаючи руку з пензлем), поєднувати вертикальні мазки з лінією. Розвивати увагу, уяву ,естетичний смак.


18.01.21
 Тема тижня: "Життя під водою"
Тематичне заняття: "Рибки в акваріумі"
Мета: Вчити створювати композицію в овалі, заповнюючи його готовими деталями (рибок). Розучити пальчикову гру: "рибко,рибко,постривай". Закріпити навички користування клеем та серветкою. Виховувати акуратність у роботі.



11.01.21
Тематичне заняття: " В зимовому лісі ялинка росла"
Мета: Вчити дітей малювати похилі лінії, передаючи зображення гілок ялинки.Правильно тримати пензель.Розвивати дрібну моторику рук. Виховувати охайність під час малювання фарбами.




З 07.12.20 по 11.12.20




Добро починається з добрих справ! 
Тематичне заняття: " Нагодуємо пташок" 


З 01.12.20 по 04.12.20



З 23.11.20 по 30.11.20





Тема: Вивчення напам'ять вірша " Вітер по лісу літав"

Мета: Вчити слухати і розуміти зміст віршованих творів,повторювати окремі слова,вирази,рядки,дотримуючись відповідної інтонації. відтворювати зміст вірша за запитаннями вихователя та ілюстраціями. Формувати вміння вивчати напам'ять вірш. Виховувати увагу, зосередженість.



Тема: "Вітер листячко колише"

Мета: Навчати дітей створювати образ осіннього явища природи - листопад; формувати вміння зображувати листя мазком,накладанням пензля всім ворсом;закріплювати знання кольорів-жовтий,червоний; навчати створювати нові кольори шляхом змішування фарб;сприяти розвитку естетичного смаку у передаванні різнобарвного листя,спостережливості,потребі передавання вражень від побаченого;формувати  позитивне сприйняття навколишнього світу природи; виховувати інтерес до образотворчої діяльності,бажання малювати.








З 16.11.20 до 20.11.20


Узагальнююче заняття з теми тижня: " Вода - це життя." 
Мета: виховувати бережливе ставлення до води, до її економного використання; ознайомити дітей з тим, що вода є у всіх живих організмах

Творчі роботи: " Золоті рибки не можуть жити без води."



9 листопада українці відзначають День української писемності та мови. 
Українська мова багата на цікавинки!
З нагоди цього свята ми з дітками ознайомились з віршем П.Тичини 
" Добрий день тобі, Україно моя!".
Мета: Вчити слухати і розуміти зміст віршованих творів, повторювати окремі слова, вирази, рядки, дотримуючись відповідної інтонації. Формувати вміння вивчати на пам'ять вірш. Виховувати увагу, зосередженість.


З 02.11.20 по 06.11.20





Інтегроване заняття: "Осіння прогулянка до лісу!" 
Мета: Ознайомити дітей із змінами найближчого природного довкілля в осінню пору року. Розширити знання дітей про яскраві зміни в рослинному світі. Вчити знаходити спільне та різницю між деревами і кущами .  Вчити складати групу предметів з окремих предметів; закріпити знання дітей про контрастні множини (один і багато; стільки-скільки в межах трьох)
Поповнювати словниковий запас дітей : "високий";"низький";
"стільки";"скільки". Формувати вміння слухати вихователя і акуратно виконувати завдання. Виховувати почуття колективізму, під час практичної роботи дітей:  бажання пізнавати природне довкілля.


Дид. вправа: "Знайди деревце або кущик"

Фіз .хвилинка:  "Ой,навіщо мені листя"

Дид. вправа: "Візьми стільки,скільки я назву"



Практична робота дітей: Пано "Осінній хоровод"




Дид. ігри : 
"Підбіжи до дерева,яке я назву"
          "З якого дерева листочок"




26-29 жовтня!

Немає коментарів:

Дописати коментар